Queenbet105 Yeni Adres


Queenbet105 Adres Güncellemesi Oldu – Queenbet105 Yeni Giriş

Queenbet canlı bahis sitesi son dönemde sürekli olarak adres değiştirmek zorunda kalıyor. Aslında ülkemizdeki bütün siteler adresini her hafta en az bir defa çoğu zaman iki defa değiştiriyor. Çuraçao lisansı ile birlikte yasal ve sertifikalı olarak hizmet veren site bugün de adres değişimine gitmek zorunda kaldı. Queenbet105 yeni giriş adresi olarak belirlendi. Siteye erişim problemi yaşamamanız için bizde pek çok önemli ayrıntıya yer veriyoruz. Queenbet105 giriş butonlarını üyeler için aktif edip hizmetinize sunduğumuz butonlar sizi otomatik olarak siteye avantajlı bir şekilde yönlendirecektir. Ayrıca gelecek hafta sitenin adresi Queenbet106 olarak güncellenecektir. Farklı bir adres belirlenirse burada detayları sizlerle paylaşacağız.

Queenbet Yüzde 15 Havale Yatırım Bonusu

Queenbet para yatırma yöntemleri sürekli olarak güncelleniyor. Üyelerin hızlı ve güvenilir bir şekilde işlem yapabilmesi için pek çok avantajlı uygulamaya yer veriliyor. Eğer banka havalesi,Cepbank,QR kod ve sanal kart uygulamaları tercih edilip yatırım işlemi yaparsanız Queenbet yüzde 15 havale yatırım bonusu dediğimiz promosyondan faydalanabiliyorsunuz. Her ne kadar isminde havale ifadesi geçiyor olsa da Cepbank,QR kod ve sanal kartlarda kapsama alanı içerisine alınıyor. Bu uygulamalarla birlikte yatırım işlemlerinizde 150 TL bonus kazanabiliyorsunuz. Eğer banka havalesi ile yatırım yaptıysanız 150 TL;Cepbank ve sanal kartlarla yatırım yaptıysanız 250 TLbonus hesabınıza tanımlanmaktadır. Promosyonlardan faydalanabilmek için yöntemler ile birlikte minimum 50 TL yatırım işleminde bulunmanız gerekiyor.

Queenbet Kredi Kartı Bitcoin Yatırım Bonusu

Para yatırma yöntemleri içerisinde kredi kartı ile Bitcoin uygulaması da bulunmaktadır. Hızlı ve güvenilir bir şekilde işlem yapılırken komisyonsuz olarak para yatırma işlemini tamamlayabiliyorsunuz.Queenbet kredi kartı Bitcoin yatırım bonusu yüzde 20 olarak veriliyor. Son derece cazip olan promosyonla birlikte en fazla 300 TL bonus kazanma hakkınız bulunmaktadır. Bu promosyondan faydalanmak istiyorsanız minimum 50 TLyatırım işlemini gerçekleştirmelisiniz. Para yatırdıktan sonra Queenbet canlı destek birimi ile iletişime geçip bonustalebi oluşturmanız gerekiyor. Böylece gerekli olan tüm işlemleri tamamladığınızda sitenin cazip promosyonlarından faydalanmış oluyorsunuz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*